ALP BEYDEN HABERLER..

HERKESE MERHABALAR..

ARA VERDİK YİNE..YAZAMIYORUM SON ZAMANLARDA..
AMA GEÇEN GÜN UĞRAŞTIM ETTİM..BLOĞUMUZUN TEMASINI DEĞİŞTİRDİM..BİR TEK BANNER YAPAMADIM,ONU DA BAŞARACAĞIM İNŞALLAH..
EEE,BEYİMİZ BÜYÜDÜ ARTIK,AYICIK FALAN İSTEMİYOR Siritiyor 
SİZ NASI LBULDUNUZ BLOĞUMUZUN YENİ HALİNİ ?

GELELİM HABERLERE..
ALP HASTA BUGÜNLERDE Utanmis 
EN SON İZMİR'E GİTTİĞİMİZDE KULAĞI AĞRIMIŞTI,ÖYLE Kİ CANIM OĞLUM GECE UYKUSUNDAN UYANMIŞTI..DOKTORA GİTTİK DERKEN GEÇMİŞTİ..
ANAOKULUNA BAŞLADIĞINDAN BERİ ÇOK SIK HASTALANMAYA BAŞLADI..
EN SON EŞİM PAZARTESİ GÜNÜ DOKTORA GÖTÜRDÜ..DOKTOR İLTİHABIN GEÇMEDİĞİNİ SÖYLEMİŞ,1 AY OKULA GİTMESİN DEMİŞ..VE PNÖMOKOK AŞISININ MUTLAKA YAPILMASI GEREKTİĞİNİ SÖYLEMİŞ..ÇOK ÖNEMLİ BİR KONU ASLINDA..BEN YAPTIRACAKTIM AŞIYI AMA ÇEVREMDE GEREK YOK FALAN DEDİLER,YAPTIRMADIM.KIZIYORUM ŞİMDİ KENDİME Sinirli İLK İŞİM AŞISINI YAPTIRMAK OLACAK..
ÇOK ŞÜKÜR İLAÇLAR ETKİSİ KENDİNİ GÖSTERDİ..ŞİMDİ DAHA İYİ..ÖKSÜRÜĞÜ OLUYOR BAZEN..İLAÇLAR BİTİNCE BU KEZ K.B.B. DOKTORUNA GİDECEĞİZ..OKULA GİTMİYOR PAZARTESİ GÜNÜNDEN BERİ..ÇOK SIKILDI EVDE Üzgün ''BENİ OKULA GÖNDERMİYORSUN,PARKA GÖNDERMİYORSUN'' DİYE SİTEM EDİYOR BANA..ANLATIYORUM AMA ANLAMAK İSTEMİYOR ÇÜNKÜ ALIŞTI ARTIK OKULUNA,ÖZLÜYOR ..
BİR HABERİMİZ DAHA VAR SİZLERE..ALP'İN İLK SÜT DİŞİ SALLANMAYA BAŞLADI..KENDİ DİŞİ GELİYOR..ARKADAN AZILARI DA SANKİ ÇIKIYOR GİBİ..
''SAKIN OYNAMA DİŞİNLE,YAMUK ÇIKAR''DEDİM,ŞİMDİ 10 DAKİKADA BİR ''ANNE DİŞİM DÜZ MÜ,YAMULMUŞ MU?'' DİYE YANIMA GELİYOR SiritiyorCAN SIKINTISINDAN EVDE HER TÜRLÜ FAALİYETİ YAPIYORUZ..OYUN OYNUYORUZ,KESME YAPIŞTIRMA YAPIYORUZ,BOYAMA YAPIYORUZ,YAZI ÇALIŞMAYA ÇALIŞIYORUZ Siritiyor EN SON GEÇTİĞİMİZ CUMA GÜNÜ ÖĞRETMENİ EL YAZISI YAZMA KİTABI VERMİŞTİ..EVDE DE ÇALIŞALIM DİYE..ONU YAPMAYA ÇALIŞIYORUZ AMA ALP PEK HOŞLANMADI Üzgün BU UYGULAMAYI BEN DE SEVMİYORUM..NE ANLAR İLKOKUL 1.SINIF ÖĞRENCİSİ EL YAZISINDAN ?!! BİZİM GÜZEL YAZI DEFTERLERİMİZ VARDI,ZEVKLE YAZARDIK AMA HER YAZI DA EL YAZISIYLA YAZILMAZ Kİ !..BU ARALAR,PHOTOSHOPA MERAK SARDIM Göz Kirpiyor ALP'İN RESMİNİ DEĞİŞTİRİYORUM,EFEKTLER EKLİYORUM..ACEMİYİM DAHA TABİİ Utanmis
BAZILARINI EKLEMEK İSTEDİM..


TABİİ BASİT ÇALIŞMALAR BUNLAR..ANİMASYONLU ÇALIŞMALARIM DA VAR :)

GEÇEN SALI GÜNÜ ALP İLE OPTİMUM'A GİTTİK YİNE..CANI SIKILINCA HAVA ALALIM BARİ DEDİM..ÇANAKKALE ZAFERİ İÇİN GÜZEL BİR PLATFORM HAZIRLAMIŞLAR..ÇOK HOŞUMA GİTTİ..ALP MEARKLA SORDU DURDU,BEN DE ANLATMAYA ÇALIŞTIM..

TEKRAR ATA'MIZI VE ŞEHİTLERİMİZİ RAHMETLE ANIYORUM..


BU ARADA,CANIM KIZKARDEŞİM BLUEPOİSON'UN  5 TEMMUZDA NİKAHI VAR,BURADAN DUYURULUR..BEKLERİZ EFEEMMMM Göz Kirpiyor

BİZDEN BU KADAR ŞİMDİLİK..
SAĞLIKLA,MUTLULUKLA KALIN..


SEVGİ VE SAYGI BİZDEN EFENDİM  Kalp ..Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !